moje zdjęcie.jpg

Przez pewien czas zajmowałam się aranżacjami wnętrz. Dodatkowo postanowiłam rozwinąć swoją drugą pasję - własnoręczne wykonywanie dekoracji i ozdób.

Mój styl charakteryzuje się stonowaną kolorystyką, delikatnością, wyczuciem smaku i nowoczesnością. Moje ozdoby wykonane są z wykorzystaniem naturalnych materiałów, takich jak: wiklina, faszyna, filc, sizal, wełna drzewna, bambus, cynamon, anyż, szyszki oraz ze sztucznych kwiatów.

Oprócz prowadzenia pracowni pojawił się pomysł otwarcia sezonowego sklepu z upominkami, który w październiku 2014r. przekształcił się w sklep całoroczny .

Dzięki uczestnictwu w różnego rodzaju warsztatach, targach i festiwalach sztuki udało mi się nawiązać współpracę z pracowniami ceramicznymi i sprowadzić do mojego sklepu niepowtarzalne dekoracje. Dodatkowo współpracuję z niezwykle zdolnymi Paniami z naszych okolic, które własnoręcznie wykonują biżuterię, okazjonalne kartki, szydełkowe ozdoby czy szkatułki découpage. Dzięki ich niezwykłym talentom mój sklep może poszczycić się prawdziwymi "perełkami".

Obok rękodzieł mam również w sprzedaży gotowe ozdoby i upominki z drewna, ceramiki, szkła i metalu. Mogą one posłużyć za oryginalny prezent lub dekorację domu.

Serdecznie zapraszam do zakupów
 Donata Konieczna