Strona główna

Witajcie na blogu !

Witajcie na blogu !

Witajcie, nazywam się Donata Konieczna i mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci: Wiktorii i Huberta. 

Przez pewien czas zajmowałam się aranżacjami wnętrz. Dodatkowo postanowiłam rozwijać swoją drugą pasję - własnoręczne wykonywanie dekoracji i ozdób. Moje pierwsze rękodzieła to świąteczne wianki na drzwigwiazdkowe świeczniki i nowoczesne choinek.

Druga pasja wzięła górę nad pierwszą i tak oto w październiku 2014r. w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Czwartaków 4A moje biuro Aranżacji Wnętrz przekształciło się w Sklep DonaDekoracje, w którym pojawiły się ozdoby, prezenty oraz nowoczesne rękodzieło. Dzięki uczestnictwu w różnego rodzaju warsztatach, targach i festiwalach sztuki rozwijam swoje umiejętności. Nawiązuję współpracę z pracowniami ceramicznymi, polskimi producentami tekstyliów, producentami ekskluzywnych marek jak Yankee Candle oraz niezwykle zdolnymi rękodzielniczkami. Dzięki temu, mój sklep może poszczycić się prawdziwymi perełkami. Tak oto prezentuje się mój sklep z zewnątrz:

Wiosną i latem charakterystycznym elementem dekoracyjnym przed moim sklepem jest turkusowy rower wypełniony kwiatami. Wiele klientek podchwyciło pomysł i również w swoich ogrodach umieściły rowery z kolorowymi kwiatami.

Po dwóch latach, w październiku 2016r. postanowiłam uruchomić sklep internetowy www.donadekoracje.pl aby otworzyć się na szerszą grupę odbiorców. Początkowy wygląd mojego sklepu internetowego przedstawiał się następująco:

W październiku 2019r. zmianie ulega grafika sklepu internetowego, dochodzą nowe podkategorie: Prezenty Dla Niej, Prezenty Dla Niego, czy Prezenty Dla Dziecka.  Pojawiają się nowe produkty i wiele udogodnień np. szybki kontakt przez Messengera. Wszystko po to, aby zakupy internetowe były jeszcze przyjemniejsze:

Przychodzi 2020r. i ruszam z pisaniem bloga dla miłośników rzeczy pięknych i przydatnych. Będę opisywała tutaj kursy jak zrobić coś samemu. Podpowiem Wam pomysły na oryginalne prezenty. Będę informowała Was o trendach w dekorowaniu wnętrz oraz podpowiem jak tworzyć nowoczesne i przytulne pomieszczenia.

Zatem witam i zapraszam do mojego świata - Donata